FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Chest of drawers 10381094
*
nr 1038 1094
CHEST OF DRAWERS
Teak, length: 70 cm, width: 33 cm, height: 61 cm,
Teak, längd: 70 cm, djup: 33 cm, höjd: 61 cm
Estimate:
600
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday May 16 2016
at 20:13:21
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/5 06:43:29
1
500 kr
15/5 09:22:13
2
200 kr
15/5 09:22:13
1
250 kr (Robot)
15/5 09:22:55
2
300 kr
15/5 09:22:55
1
350 kr (Robot)
16/5 18:16:17
2
400 kr
16/5 18:16:17
1
450 kr (Robot)
16/5 18:16:33
2
500 kr
16/5 18:16:33
1
500 kr (Robot)
16/5 18:19:03
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
8296 Tallboy
Nyrenässans, painted white, 6 lådor. Width: 90 cm,..//
Auction ends
in a week
27 maj at 19:51
*
CHEST OF DRAWERS
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1038 1094
CHEST OF DRAWERS
Teak, length: 70 cm, width: 33 cm, height: 61 cm,
Teak, längd: 70 cm, djup: 33 cm, höjd: 61 cm
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 600 |
Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
12/5 06:43:29 | 1 | 500 kr |
15/5 09:22:13 | 2 | 200 kr |
15/5 09:22:13 | 1 | 250 kr (Robot) |
15/5 09:22:55 | 2 | 300 kr |
15/5 09:22:55 | 1 | 350 kr (Robot) |
16/5 18:16:17 | 2 | 400 kr |
16/5 18:16:17 | 1 | 450 kr (Robot) |
16/5 18:16:33 | 2 | 500 kr |
16/5 18:16:33 | 1 | 500 kr (Robot) |
16/5 18:19:03 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
8296 Tallboy
Nyrenässans, painted white, 6 lådor. Width: 90 cm,..//
Auction ends
in a week
27 maj at 19:51